!!BEZ REKLAM!!

Duben 2010

něco o... obsahu

7. dubna 2010 v 20:05 | Nyx |  Úvod
obsah.. to je věc, kterou nikdy po založení blogu nemůžu předurčit.. vážně nikdy.. jen doufám, že tu nebudu kecat jen a pouze o HON, protože jsem si nevšimla, že v posledních měsících melu taky o něčem jiném.. kdo nečetl, nemůže pochopit.. ale.. myslím, že se zase rozkecám o svých emocích, které jsou jako na houpačce.. těší mě, Border-Line.. ne.. to jsem vážně nechtěla dostat na povrch.. ale už se stalo.. jen, aby se někdo nedivil tomu, že se tu budu hihňat a za půl hodiny budu sborově posílat všechny do gay erotogenních zón.. tak.. to by stačilo i k obsahu..

něco o... reklamách

7. dubna 2010 v 19:55 | Nyx |  Úvod
je zde (blog.cz) hodně existencí, kteří ne a ne pochopit, když autor daného blogu řekne/napíše, že nestojí o reklamy na různé soutěže, pozvánky na jiné blogy a tak dále.. těch existencí je mi vážně líto, ale zároveň je nenávidím.. myslím, že žijeme v dost civilizované společnosti, aby jedinec i trochu vzdělaný pochopil pár slov, které v sobě ukrývají prosbu o neznečišťování své stránky spamy, cizí odkazy a komentáře, které jsou docela mimo mísu.. nikdy jsem nepochopila, proč to někteří nepochopí ani po stopadesáté.. tak vás upozorním jen jednou:
*****
nestojím o reklamy a ostatní blbosti, jinak vaši IP bez milosti blokuji!!

něco o... vzhledu

7. dubna 2010 v 19:45 | Nyx |  Úvod
takže.. myslím, že není moc lidí v současnosti, kdo nezná House of night (v českém vydání: Škola noci).. jednou jsem zahlédla obal v knihkupectví, pak následovalo brouzdání po internetu, až jsem se dočista zbláznila.. a jsem za to ráda.. dneska mě málem chytl amok, když mi prodavačka v knize řekla, že třetí díl ještě nevyšel.. ach.. ta závislost.. no.. tak o mě víte, že jsem HON fanatik.. super.. ale o sobě jsem psát nechtěla.. a.. to je snad o vzhledu vše, ne? jen.. proč ta černá barva.. miluju černou barvu.. nejlépe na ní vyniknou skoro všechny barvy písma a rozhodně z ní nebolí oči jako třeba z bílé barvy.. 
*****
a.. taky myslím, že by to už stačilo, ne?

Další záchvat

7. dubna 2010 v 19:15 | Nyx |  Úvod
další záchvat mé blogotvorné mysli.. proč jen to dělám.. tohle je už osmý blog.. a musím podotknouti, že jsou všechny funkční.. ikdyž aktivita není nijak velká.. jen na osobním blogu si vylévám srdce každý den.. a někdy ne jen jednou.. nechtějte o mě vědět nic.. jestli sem někdo zavítá a nechá tu i dokonce komentář (ne reklamu) tak mu budu vděčná.. ale nikdo vás nenutí.. 

mějte se a tvořte.. ;)